Wykryliśmy że masz bardzo starą przeglądarkę. Twoja przeglądarka to: Unknown 0.0

Platforma nie będzie wyglądać ładnie na tak starej przeglądarce. Bardzo prosimy o zmianę przeglądarki na nowszą. Proponujemy Ci zainstalowanie nowej darmowej przeglądarki - kliknij niżej w logo aby zainstalować nową przeglądarkę Firefox lub Chrome

System zablokowany
Witam<br /> <br /> Szanowni Partnerzy<br /> <br /> Platforma hurtowa na stronie www.kolter.pl jest już nieaktywna.<br /> <br /> Pracujemy w tej chwili nad nową platformą która będzie działać na www.bron.pl<br /> <br /> W najbliższym czasie powiadomię Was mailem o działaniu nowego b2b na stronie <strong>www.bron.pl</strong><br /> <br /> Zamówienia prosimy składać mailem<strong> hurt@bron</strong>.pl lub telefonicznie<strong> 34 310 60 61.</strong><br /> <br /> Dariusz Klekot
Nie masz jeszcze konta ?
Witamy na platformie hurtowej b2b

Platforma hurtowa to nowoczesne narzędzie do składania zamówień przez Internet.

To także darmowy i bezpieczny dostęp do systemu, składanie zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Znajdą tutaj Państwo informacje o dostawach, kilkustopniowe zatwierdzanie zamówień, podgląd bieżących stanów magazynowych,możliwość składania zamówień przez różne oddziały klienta,możliwość kompletowania zamówienia w dłuższym odstępie czasu.

To wszystko sprawia że platforma jest idealnym narzędziem do składania zamówień w naszym dziale hurtowym.
Zaopatrujemy sklepy z bronią i militariami, sklepy sportowe, outdoorowe, survivalowe, zoologiczno - wędkarskie, modelarskie.
Firma KOLTER to importer i dystrybutor łuków, noży, wiatrówek, asg, odzieży oraz akcesoriów taktycznych, artykułów obronnych z serii Kolter Guard bez zezwoleń.

Aby otrzymać kody do logowania proszę wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod oknem logowania.


Dariusz Klekot - kierownik działu hurtowego

Zalecana przeglądarka do obsługi platformy to aktualne wersje Internet Explorer lub Mozilla FIREFOX.