Integracja z platformą hurtową KOLTER

Platforma hurtowa to nie tylko nowoczesne narzędzie do składania zamówień. Dla wszystkich zarejestrowanych hurtowników oferujemy szereg udogodnień pozwalających na integrację swojego sklepu internetowego z nasza platformą.

Po zarejestrowaniu swojego sklepu na platformie hurtowej otrzymują Państwo bezpłatny dostęp do bazy produktowej w formie plików xml oraz csv.

Baza produktów bez koncesji - widok w panelu hurtowym.


Pliki te zawierają pełną informację o naszych produktach dostępnych na platformie hurtowej:
- nazwa produktu
- symbol produktu
- kod EAN
- opis
- opis techniczny
- cena netto/brutto
- stawka VAT
- kategoria produktu
- zdjęcie główne produktu w postaci linku do pliku .jpg
Przykładowa struktura pliku xml.

Dodatkowo dla Państwa wygody plik z produktami został rozdzielony na ofertę dla sklepów koncesjonowanych oraz tych nie posiadających koncesji. W oddzielnych plikach zostały zapisane stany magazynowe, ceny detaliczne oraz hurtowe (każdy zalogowany hurtownik w tym pliku widzi ceny produktów już ze swoim rabatem).

Platforma hurtowa pozwala na ręczne pobieranie plików integracyjnych jak również na automatyczne pobieranie z wykorzystaniem klucza API generowanym po zalogowaniu w panelu hurtowym. Dla zarejestrowanych kontrahentów w zakładce INTEGRACJA zawarte są wszystkie informacje odnośnie automatycznego pobierania plików xml.Platforma hurtowa KOLTER umożliwia również pobieranie zamówień i faktur w najpopularniejszych formatach – xml, csv, Subiekt EPP.Wspomagając Państwa w działaniach marketingowych udostępniamy również banery reklamowe w postaci plików .jpg do pobrania i umieszczenia na swoim sklepie internetowym. Banery nie są oznaczone naszym logotypem co pozwala na wykorzystanie ich w swoich działaniach reklamowych. Banery dostępne dla zarejestrowanych hurtowników w zakładce MARKETING.Dariusz Klekot - kierownik działu hurtowego firmy Kolter.